Roboty na drogach w Grudziądzu! Od 17 października o godz. 21 ruch z ul. Focha będzie przekierowany na ul. Rapackiego, Dworcową, Królewską

Z alei 23 Stycznia nie wjedziemy na Focha. Wiele remontów ulic w Grudziądzu! Pogoda sprzyja. Oby drogowcy uporali się z robotami jak najszybciej. Kulminacja prac na ul. Focha, Hallera i Włodka. Już dziś sprawdźcie, kiedy i gdzie ruch będzie zamknięty z powodu prac drogowych i na które ulice przekierowany.  

Wjazd w ulicę Focha od strony al. 23 Stycznia zamknięty zostanie wieczorem, 17 października o godz. 21.00. FOT. MARYLA RZESZUT

Wieczorem 18 października (wtorek) od godz. 21.00 przewidziane jest układanie AC16W i siatki na ul. Focha i Hallera. Zamknięty zostanie wjazd w ul. Focha od strony alei 23 Stycznia a ruch będzie przekierowany na ul. Rapackiego, Królewską, Dworcową. W obrębie skrzyżowania Włodka – Hallera – Dworcowa ręczne kierowanie ruchem. Roboty trwać tu będą także 19 października.

Od  środy 19 października (godz. 21.00) w nocy – układanie AC16W i siatka na ul. Focha i Hallera. Zamknięty zostanie zjazd z wiaduktu od strony ul. Narutowicza w kierunku centrum. Ruch przekierowany będzie na ul. Dworcową, Królewską, Rapackiego a w obrębie skrzyżowania Włodka- Hallera- Dworcowa ręczne kierowanie ruchem.

W czwartek, 20 października od godz. 21.00 w nocy zaplanowane jest układanie  SMA8 ul. Focha i Hallera. Zamknięty będzie wjazd w ul. Focha od strony alei 23 Stycznia. Przekierowanie ruchu na ul. Rapackiego, Królewską, Dworcową, a w obrębie skrzyżowania Włodka- Hallera- Dworcowa ręczne kierowanie ruchem.

Z alei 23 Stycznia od godz. 21.00 w poniedziałek (17 października) nie wjedziemy w remontowaną ulicę Focha, objazd skierowany zostanie na ul. Rapackiego. FOT. MARYLA RZESZUT

W piątek, 21 października od godz. 21.00 i 22 października – układanie SMA8 ul. Focha i Hallera. Zamknięty zostanie zjazd z wiaduktu od strony ul. Narutowicza w kierunku centrum. Ruch przekierowany będzie na ul. Dworcową, Królewską, Rapackiego. Na skrzyżowaniu  Włodka- Hallera- Dworcowa przewidziane jest ręczne kierowanie ruchem.

24 października (poniedziałek) – układanie SMA8 na ul. Włodka. Trzeba się liczyć z możliwym kierowaniem ruchem w trakcie prowadzenia robót.

25 października (wtorek) – układanie SMA8 na ul. Włodka. Możliwe jest kierowanie ruchem w trakcie prac.

26 października (środa) od godz. 21.00 ruszy układanie SMA8 na alejach 23 Stycznia. Liczmy się z możliwym kierowaniem ruchem w trakcie tych robót.

Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu przeprasza za utrudnienia.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Roboty na drogach w Grudziądzu! Od 17 października o godz. 21 ruch z ul. Focha będzie przekierowany na ul. Rapackiego, Dworcową, Królewską

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu