Rozpoczęła się wymiana nawierzchni ulicy Włodka. Ruch pojazdów jednokierunkowy, od strony ul. Chełmińskiej do Hallera

Od 10 października prowadzone są roboty drogowe na ul. Włodka w Grudziądzu. Zostanie wymieniona nawierzchnia tej ulicy. Prace mają potrwać do 28  października.

Na utrudnienia napotykają tu kierowcy, zmuszeni do korzystania z objazdów.

Modernizacja tego fragmentu ul. Włodka kosztuje miasto Grudziądz około 1,2 miliona zł. Prawie cała ta kwota, bo 1 milion zł to jest dofinansowanie ministerialne, o które z powodzeniem zabiegał Urząd Miejski. Pieniądze te wyasygnowano z puli przeznaczonej na remonty jezdni dróg krajowych i wojewódzkich. Dlatego zapadła decyzja, żeby wymienić nawierzchnię tej ulicy.

W związku z modernizacją nawierzchni ulicy Józefa Włodka, ale też al. 23 Stycznia, zmianie ulegnie stała organizacja ruchu na tych ulicach. Potrwa do 28 października.

Od 10 października wprowadzone są zmiany w stałej organizacji ruchu na ulicy Włodka.

Obowiązuje ruch jednokierunkowy od strony ulicy Chełmińskiej w kierunku ulicy gen. Józefa Hallera a przekierowany ruch pojazdów jest zawężony do jednego pasa ruchu – prowadzony prawą jezdnią.

W którym kierunku nie pojedziemy?

– wyłączona jest możliwość skrętu w lewo dla pojazdów jadących ulicą Hallera od strony ulicy Narutowicza,

– wyłączona jest możliwość jazdy na wprost dla pojazdów jadących ulicą Dworcową,

– wyłączona jest możliwość skrętu w prawo dla jadących ulicą Hallera od strony ulicy al. 23 Stycznia.

Dojazd do obiektów handlowych przy ul. Włodka możliwy jest tylko od strony ulicy Chełmińskiej z wyjazdem w kierunku ulicy Hallera.

 Od 11 października wprowadzono zmiany w stałej organizacji ruchu w ciągu alei 23 Stycznia  na odcinku od ul. marsz. Józefa Piłsudskiego do ulicy Sienkiewicza. Wyłączony zostanie jeden z pasów ruchu w każdym kierunku.

(marz)

Wjazd do obiektów handlowych na ul. Włodka w Grudziądzu możliwy jest tylko od ul. Chełmińskiej a wyjazd w kierunku ul. Hallera.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Rozpoczęła się wymiana nawierzchni ulicy Włodka. Ruch pojazdów jednokierunkowy, od strony ul. Chełmińskiej do Hallera

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu