Rozpoczęły się roboty ziemne przy budowie basenu obok Zespołu Szkół Ogólnokształcących na Strzemięcinie. Wyłoniony wykonawca dokumentacji projektowej basenu przy SP 28

Wybrana już została najlepsza oferta w przetargu na sporządzenie dokumentacji projektowej budowy pływalni przy Szkole Podstawowej nr 18 na Tarpnie. Jeszcze około tygodnia poczekamy na podpisanie umowy.

Od chwili zawarcia umowy wykonawca ma pół roku na wykonanie zadania, którego wartość przekracza 420 tysięcy złotych.  

– Budowa nowego basenu przy ZSO na Strzemięcinie i rozpoczęcie projektowania kolejnego – przy SP 18 w Grudziądzu znacznie poprawi mieszkańcom dostęp do pływalni. Przede wszystkim uczniom, ale także grudziądzanom w różnym wieku, którzy chcieliby korzystać z basenów – mówi Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Poprawi się zarazem bezpieczeństwo. Oba obiekty szkolne nie mają bezpiecznego dojazdu, który powstanie wraz z budową pływalni przy ZSO na Strzemięcinie i przy SP 18.     

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Rozpoczęły się roboty ziemne przy budowie basenu obok Zespołu Szkół Ogólnokształcących na Strzemięcinie. Wyłoniony wykonawca dokumentacji projektowej basenu przy SP 28

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu