Patroni 4 nowych tramwajów już są wybrani! Pasażerowie zgłosili na konkurs nazwy tramwajów Moderus Beta. Wkrótce dowiemy się, kto wygrał 90-dniowe bilety okresowe  

Propozycje patronów zgłoszone zostały od 4 do 10 listopada. Wybór najlepszych nastąpi do 1 grudnia. 𝗞 𝗢 𝗡 𝗞 𝗨 𝗥 𝗦 „𝗣𝗔𝗧𝗥𝗢𝗡 𝗗𝗟𝗔 𝗧𝗥𝗔𝗠𝗪𝗔𝗝𝗨” zorganizował Wydział Komunikacji Miejskiej Ratusza w Grudziądzu. Propozycje już przeanalizowała Komisja Sportu i Turystyki.

W Grudziądzu cztery nowe Moderusy Beta czekają na swoich patronów!

Może dla kogoś taki konkurs wyda się niepotrzebny, bo nazwy patronów nadaje się np. samolotom rządowym czy innym wielkim jednostkom komunikacji wodnej czy lądowej. Jednak w Grudziądzu, który jest najmniejszym w Polsce miastem z tramwajami i wciąż utrzymuje tę ekologiczną komunikację, to bardzo fajna sprawa. Grudziądzowi trudno porównywać się z takimi miastami jak choćby Wrocław czy Poznań, których budżety są wielokrotnie większe i stać je na kupno wielu niskopodłogowych tramwajów. A Grudziądz wreszcie wygospodarował pieniądze na nowe (a nie odkupione używane) tramwaje, które aż lśnią od nowości i pasażerowie już je lubią! Tylko czekają, aby na przystanek podjechał właśnie nowy Moderus Beta… To, że nasze 4 tramwaje miałyby patronów wyróżniałoby Grudziądz, byłoby lokalną ciekawostką i oznaczało duży sentyment grudziądzan do tramwajów.

Konkurs ma 𝗱𝘄a 𝗲𝘁𝗮𝗽y.  1. Zgłoszenia patronów od 4 do 10 listopada.

Jakie propozycje mają szansę na wybranie? Mieszkańcy Grudziądza mogą zgłosić propozycję patrona z uzasadnieniem swojej propozycji. 𝘗𝘢𝘵𝘳𝘰𝘯 𝘮𝘶𝘴𝘪 𝘣𝘺𝘤́ 𝘻𝘸𝘪𝘢̨𝘻𝘢𝘯𝘺 𝘻 𝘎𝘳𝘶𝘥𝘻𝘪𝘢̨𝘥𝘻𝘦𝘮 i 𝘣𝘺𝘤́ 𝘻𝘢𝘴ł𝘶𝘻̇𝘰𝘯𝘺 𝘥𝘭𝘢 𝘮𝘪𝘢𝘴𝘵𝘢. 𝘕𝘪𝘦 𝘮𝘰𝘻̇𝘦 𝘣𝘶𝘥𝘻𝘪𝘤́ 𝘯𝘦𝘨𝘢𝘵𝘺𝘸𝘯𝘺𝘤𝘩 𝘦𝘮𝘰𝘤𝘫𝘪.

Zgłoszone propozycje 𝙒𝙮𝙙𝙯𝙞𝙖ł 𝙆𝙤𝙢𝙪𝙣𝙞𝙠𝙖𝙘𝙟𝙞 𝙈𝙞𝙚𝙟𝙨𝙠𝙞𝙚𝙟 𝙐𝙧𝙯𝙚̨𝙙𝙪 𝙈𝙞𝙚𝙟𝙨𝙠𝙞𝙚𝙜𝙤 𝙬 𝙂𝙧𝙪𝙙𝙯𝙞𝙖̨𝙙𝙯𝙪 przekaże 𝙆𝙤𝙢𝙞𝙨𝙟𝙞 𝙆𝙪𝙡𝙩𝙪𝙧𝙮, 𝙎𝙥𝙤𝙧𝙩𝙪 𝙞 𝙏𝙪𝙧𝙮𝙨𝙩𝙮𝙠𝙞 do zaopiniowania.

2.  WYBÓR PATRONÓW potrwa od 14 listopada do 1 grudnia. Patroni dla czterech nowych tramwajów wybrani zostaną po zapoznaniu się z opinią  𝙆𝙤𝙢𝙞𝙨𝙟𝙞 𝙆𝙪𝙡𝙩𝙪𝙧𝙮, 𝙎𝙥𝙤𝙧𝙩𝙪 𝙞 𝙏𝙪𝙧𝙮𝙨𝙩𝙮𝙠𝙞.

Kto ma szanse na zdobycie 𝟵𝟬-𝗱𝗻𝗶𝗼𝘄ego 𝗯𝗶𝗹𝗲𝘁u 𝗼𝗸𝗿𝗲𝘀𝗼𝘄ego?

Osoby, 𝗸𝘁𝗼́𝗿𝗲 𝗷𝗮𝗸𝗼 𝗽𝗶𝗲𝗿𝘄𝘀𝘇𝗲 wskazały wybranych przez 𝗞𝗞𝗦𝗶𝗧 patronów, zostaną nagrodzone 𝟵𝟬-𝗱𝗻𝗶𝗼𝘄𝘆𝗺 𝗯𝗶𝗹𝗲𝘁𝗲𝗺 𝗼𝗸𝗿𝗲𝘀𝗼𝘄𝘆𝗺.

Nagrody – 𝗰𝘇𝘁𝗲𝗿𝘆 𝗯𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 𝗼𝗸𝗿𝗲𝘀𝗼𝘄𝗲 𝟵𝟬-𝗱𝗻𝗶𝗼𝘄𝗲 będą w formie „𝘇𝗻𝗮𝗰𝘇𝗸𝗮” 𝗱𝗼 𝗸𝗼𝗻𝘁𝗿𝗼𝗹𝗸𝗶. Ze względów technicznych 𝗻𝗶𝗲 𝗺𝗮 𝗺𝗼𝘇̇𝗹𝗶𝘄𝗼𝘀́𝗰𝗶 𝘄𝘆𝗺𝗶𝗮𝗻𝘆 znaczka papierowego na odpowiednik elektroniczny w aplikacjach zewnętrznych dostawców usług.

𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 𝗼𝗸𝗿𝗲𝘀𝗼𝘄𝗲 𝟵𝟬-𝗱𝗻𝗶𝗼𝘄𝗲 uprawniają do jazdy 𝗻𝗮 𝗼𝗯𝘀𝘇𝗮𝗿𝘇𝗲 𝗴𝗺𝗶𝗻𝘆-𝗺𝗶𝗮𝘀𝘁𝗼 𝗚𝗿𝘂𝗱𝘇𝗶𝗮̨𝗱𝘇 i g𝗺𝗶𝗻𝘆 𝗥𝗼𝗴𝗼́𝘇́𝗻𝗼.

Po przyznaniu nagrody będzie można wybrać rodzaj biletu: 𝗻𝗼𝗿𝗺𝗮𝗹𝗻𝘆 lub 𝘂𝗹𝗴𝗼𝘄𝘆. Okres obowiązywania biletu: 𝗼𝗱 𝟭 𝘀𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗶𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟯 𝗿𝗼𝗸𝘂. Okolicznościowe znaczki zostaną wręczone zwycięzcom konkursu podczas Jarmarku św. Mikołaja w dniach 𝟲 – 𝟭𝟬 𝗴𝗿𝘂𝗱𝗻𝗶𝗮.  

𝘞ł𝘢𝘴́𝘤𝘪𝘸𝘦 𝘻𝘯𝘢𝘤𝘻𝘬𝘪 𝘣𝘪𝘭𝘦𝘵𝘶 𝘰𝘬𝘳𝘦𝘴𝘰𝘸𝘦𝘨𝘰 90-𝘥𝘯𝘪𝘰𝘸𝘦𝘨𝘰 𝘻𝘰𝘴𝘵𝘢𝘯𝘢̨ 𝘱𝘳𝘻𝘦𝘬𝘢𝘻𝘢𝘯𝘦 𝘥𝘰 31 𝘨𝘳𝘶𝘥𝘯𝘪𝘢 2022 𝘳𝘰𝘬𝘶.

Zgłaszać swoje propozycje można na adres e-mailowy: konkurs@um.grudziadz.pl w temacie maila wpisując 𝗣𝗔𝗧𝗥𝗢𝗡 𝗗𝗟𝗔 𝗧𝗥𝗔𝗠𝗪𝗔𝗝𝗨. Można też przedstawić swoje propozycje listownie podając swoje dane i wysyłając je na adres: Wydział Komunikacji Miejskiej w Grudziądzu, ul. Piłsudskiego 51, 86-300 Grudziądz.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Patroni 4 nowych tramwajów już są wybrani! Pasażerowie zgłosili na konkurs nazwy tramwajów Moderus Beta. Wkrótce dowiemy się, kto wygrał 90-dniowe bilety okresowe  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu