Seniorzy będą rozmawiać z młodzieżą o tym co łączy a co dzieli pokolenia. Zapraszają mieszkańców do mariny w czwartek, 16 listopada

Na otwartą debatę zaprasza do mariny Międzypokoleniowe Centrum Wiedzy w Grudziądzu. Wraz z młodzieżą inicjuje dyskusję o wzajemnych relacjach. Każdy może przyjść.

Dobrze jest czy nie do końca dobrze między różnymi pokoleniami? O tym dyskutować będą uczestnicy spotkania w marinie w czwartek, 16 listopada. Organizatorzy spotkania liczą na udział mieszkańców.

Słuchacze Międzypokoleniowego Centrum Wiedzy wraz z wychowankami grudziądzkiej Bursy Szkół Średnich oraz uczniami szkół ponadpodstawowych organizują otwartą debatę pod hasłem „Co nam w sobie przeszkadza, czyli jak poprawić relacje międzypokoleniowe”.

Początek 16 listopada o godz. 11.00. Wstęp wolny.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Seniorzy będą rozmawiać z młodzieżą o tym co łączy a co dzieli pokolenia. Zapraszają mieszkańców do mariny w czwartek, 16 listopada

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu