Seniorzy będą świętować w Grudziądzu 30 września w teatrze! Na scenie: Wesoła Wiara, chór Kaganek, Edmund Otremba i Teresa Chodyna oraz Krystyna Giżowska (zdjęcia)

Przewidziane są dwa koncerty: o godz. 14.00 i 18.00. Bezpłatne wejściówki będą do odebrania w teatrze we wtorek (26 września) o godz. 10.00. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwa bilety wstępu.

Dziś na konferencji prasowej u posła Tomasza Szymańskiego („ojca” seniorskiej imprezy) występy zapowiedzieli: Henryk Orzechowski (chór  ZNP Kaganek) i Klub Seniora Wesoła Wiara, a zaśpiewają też Edmund Otremba i Teresa Chodyna oraz Krystyna Giżowska!

Na wspólne święto do teatru w Grudziądzu zapraszają: Bogusław Kowalski – przewodniczący KS Wesoła Wiara i Stefania Bzowska, Lidia Chmielewska (Grudziądzka Rada Seniorów) oraz Henryk Orzechowski i Krystyna Sadowska (Chór Kaganek).

– Będzie zabawa jak za dawnych lat! – nie wątpi poseł Tomasz Szymański.

Bezpłatna wejściówka uprawnia seniorów do odebrania ciastka i soku. Będą też niespodzianki z nagrodami.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Seniorzy będą świętować w Grudziądzu 30 września w teatrze! Na scenie: Wesoła Wiara, chór Kaganek, Edmund Otremba i Teresa Chodyna oraz Krystyna Giżowska (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu