Seniorzy poprawią kondycję i sprawność! W Grudziądzu rusza program dla osób powyżej 60 lat. Zapisy trwają

Kto ukończył 60 lat życia, może zapisać się do „marszałkowskiego” programu aktywności fizycznej. Warto się ruszać, dbać o kondycję! Zapisy do 29 lipca.

Systematyczne ćwiczenia są korzystne dla wszystkich, jednak dla seniorów są szansą na poprawę kondycji i sprawności, co jest dobre dla zdrowia. FOT. MARYLA RZESZUT

Już rusza kolejna edycja programu, w ramach którego prowadzone są zajęcia z aktywności fizycznej. Program skierowany jest do osób po 60. roku życia.

Nie chodzi tu o ćwiczenia rehabilitacyjne! Osoby, które ukończyły 60 lat, mają okazję poprawić kondycję i sprawność fizyczną a przy okazji wyrobić w sobie nawyk systematycznych ćwiczeń.  Umożliwi to marszałkowski „Program zapobiegania upadkom dla seniorów w województwie kujawsko-pomorskim”.

Warto się zmobilizować. W grupie ćwiczy się raźniej. Zespół mobilizuje, gdyż samemu – co każdy wie – nie zawsze się chce potrenować…

– Bliscy naszemu sercu są seniorzy, których staramy się wspierać na różnych płaszczyznach. Właśnie kierujemy do nich kolejny program, który pomoże im utrzymać sprawność fizyczną, a to wpływa też na zdrowie – zachęca Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Program ten cieszy się dużym zainteresowaniem naszych mieszkańców, dlatego nie warto zwlekać z zapisami, które potrwają do 29 lipca.

Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu:  56-45 10 284. Także dzwoniąc pod ten numer można zapytać o szczegółowe informacje.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Seniorzy poprawią kondycję i sprawność! W Grudziądzu rusza program dla osób powyżej 60 lat. Zapisy trwają

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu