Seniorzy w Grudziądzu chcą się kształcić i rozwijać! Na nowy semestr w Międzypokoleniowym Centrum Wiedzy zapisało się 280 osób!

Z semestru na semestr słuchaczy w MCW jest coraz więcej. W poprzednim semestrze wszystkich studentów-seniorów było około 160.

Wśród 280 chętnych do studiowania jest 30 seniorów i młodych ludzi, którzy zadeklarowali chęć działania w Międzypokoleniowej Grupie Teatralnej, która wzbogaci w tym roku ofertę edukacyjną MCW.  Program zajęć jest wciąż udoskonalany i wzbogacany. Dostosowywany jest do zainteresowań i potrzeb słuchaczy.  

Spotkanie organizacyjne zaplanowano na poniedziałek, 11 marca o godzinie  11.00 w marinie przy ul. Portowej. 12 marca w CK Teatr w Grudziądzu odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego.

Oferta Międzypokoleniowego Centrum Wiedzy w Grudziądzu kierowana jest do osób, które ukończyły 60 lat i są nieaktywne zawodowo.

W tym roku w programie są między innymi wykłady z cyklu akademii zdrowia, wiedzy obywatelskiej i ekologii, dzieje regionu, nasz cyfrowy świat, a także zespół muzyczny, joga, siłownia, aerobik, język angielski, zajęcia plastyczne, spotkania z grami, szachy czy nowość – zajęcia teatralne.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT
FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Seniorzy w Grudziądzu chcą się kształcić i rozwijać! Na nowy semestr w Międzypokoleniowym Centrum Wiedzy zapisało się 280 osób!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu