Seniorzy własnoręcznie wykonali na zajęciach prace – Anioły i przekazali je dzieciom na oddziale pediatrii grudziądzkiego szpitala

Kto ma takie dobre serca? Słuchacze Międzypokoleniowego Centrum Wiedzy w Grudziądzu. W Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu 25 września odbyło się przekazanie bardzo ładnych Aniołów, które umilą dzieciom pobyt w lecznicy.

– Za ten piękny, szlachetny gest serdecznie dziękuję słuchaczom Międzypokoleniowego Centrum Wiedzy. Cieszę się, że w naszym mieście poprzez takie akcje łączymy pokolenia – mówił Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Wierzę, że dla obdarowanych dziś małych pacjentów prezenty te przez długi czas będą miały dużą wartość i umilą pobyt w szpitalu.

Przewidywanych jest więcej wydarzeń, podczas których seniorzy – słuchacze Międzypokoleniowego Centrum Wiedzy w Grudziądzu będą wspólnie z dziećmi, młodzieżą lub dorosłymi realizować ideę łączenia i wspólnego działania mieszkańców w różnym wieku.

(marz)

Szpital w Grudziądzu. Przekazanie Aniołów wykonanych przez słuchaczy Międzypokoleniowego Centrum Wiedzy.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Seniorzy własnoręcznie wykonali na zajęciach prace – Anioły i przekazali je dzieciom na oddziale pediatrii grudziądzkiego szpitala

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu