Setne urodziny obchodził pan Teodor Uschler z Grudziądza! Otrzymał kwiaty, życzenia i list gratulacyjny od władz miasta

Oprócz rodziny i najbliższych osób, które obchodziły z nim wspaniały Jubileusz, pana Teodora Uschlera odwiedziła Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza.

Pan Teodor Uschler odbiera list gratulacyjny z rąk wiceprezydent Grudziądza Róży Lewandowskiej.
Grudziądzanin, Teodor Uschler skończył 100 lat!

Z okazji 100-lecia urodzin wiceprezydent Róża Lewandowska złożyła szacownemu Jubilatowi życzenia wszystkiego najlepszego oraz dalszych lat w zdrowiu. W imieniu prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego wręczyła panu Teodorowi Uschlerowi specjalny list gratulacyjny.

– To piękna rocznica i bardzo się cieszę, że mogłam Jubilata odwiedzić w jego mieszkaniu, gdzie w miłej atmosferze rozmawialiśmy o przeszłości i czasach obecnych. Z racji wieku pan Uschler widział i doświadczył wiele – podkreśliła wiceprezydent Róża Lewandowska. – To bardzo ważne byśmy potrafili wsłuchiwać się w głos starszych pokoleń i czerpać z nich naukę. Nie jest to takie trudne, gdy na swojej drodze spotykamy tak miłych i dobrych ludzi, jak nasz Jubilat.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Setne urodziny obchodził pan Teodor Uschler z Grudziądza! Otrzymał kwiaty, życzenia i list gratulacyjny od władz miasta

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu