Silent Disco Party na lodzie! Już 27 stycznia w Parku Miejskim. MORiW zaprasza. Bilet kup wcześniej!

To atrakcja w sam raz na ferie zimowe. Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku organizuje Silent Lodo Disco Party: każdy łyżwiarz dostanie świecące słuchawki bezprzewodowe i będzie sobie wybierać kanały z muzyką. Bilety wstępu po 15 zł warto kupić wcześniej, bo jest limit wejść (do 50 osób).

Na razie mrozu nie ma, ale 27 stycznia (piątek) ma być już zimowo. Lodowisko w Parku Miejskim może zaroić się od łyżwiarzy.

Na czym polega Silent Lodo Dico Party? Uczestnicy otrzymają na czas eventu kolorowe, świecące słuchawki bezprzewodowe. W dowolnej chwili każdy może zmienić kanał muzyczny, regulować głośność lub wyłączyć oświetlenie słuchawek.

Wejścia w godzinach:

16.00 – 16.45, 17.00 – 17.45, 18.00 – 18.45, 19.00 – 19.45. Na każde 45 minut dyskoteki obwiązuje limit uczestników: 50 osób.

Bilet wstępu na dyskotekę kosztuje 15 złotych.

Liczba osób na dyskotece jest ograniczona, więc warto kupić bilet już teraz. Po zakupie biletu on-line bilet papierowy trzeba odebrać w kasie lodowiska.

E-bilet na Silent Lodo Disco godz. 16.00: https://itgrudziadz.pl/produkt/e-bilet-na-silent-disco-16/

E-bilet na Silent Lodo Disco godz. 17.00: https://itgrudziadz.pl/produkt/e-bilet-na-silent-lodo-disco-27-stycznia-godz-17/

E-bilet na Silent Lodo Disco godz. 18.00: https://itgrudziadz.pl/produkt/e-bilet-na-silent-lodo-disco-27-stycznia-godz-18/

E-bilet na Silent Lodo Disco godz. 19.00: https://itgrudziadz.pl/produkt/e-bilet-na-silent-lodo-disco-27-stycznia-godz-19/

Wypożyczenie łyżew kosztuje  8 złotych na jedno wejście (45 minut).

Jeśli pogoda zawiedzie, Silent Lodo Disco zostanie przeniesione na inny termin. Bilety zachowają swoją ważność lub będzie można zwrócić do kasy.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Silent Disco Party na lodzie! Już 27 stycznia w Parku Miejskim. MORiW zaprasza. Bilet kup wcześniej!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu