Spotkania, gry, wystawy… Biblioteka Miejska zaprasza do gmachu głównego i filii na bezpłatne zajęcia! Co proponuje w marcu?

Na wszystkie atrakcje przygotowane przez Bibliotekę Miejską w Grudziądzu wstęp jest wolny! Ciekawe zajęcia adresowane są do grudziądzan w różnym wieku.

FOT. MARYLA RZESZUT

Będąc w gmachu Biblioteki Miejskiej przy ul. Legionów 28 pamiętajmy, że do 31 marca w  godzinach otwarcia można oglądać ekspozycję „Kopernikana w zbiorach biblioteki”.

Co Biblioteka Miejska przygotowała dla czytelników w marcu?

6 marca o godzinie 11.00 w Filii nr 14 przy ul. Droga Mazurska 2a, odbywać się będą warsztaty rysunkowe dla Pań „Mandala”. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy w Filii lub pod nr tel. 56-46-515-96.

8 marca o godzinie 10.00 w Filii nr 1 przy ul. Nauczycielskiej 19 spotkanie Klubu Gier Planszowych Seniora.

W okresie od 13 marca do 14 kwietnia w Filii nr 3 przy ul. Korczaka 23 w godzinach otwarcia placówki czynna będzie wystawa prac wielkanocno-wiosennych.

14 marca o godzinie 17.00 w Filii nr 13 przy ul. Mikołaja z Ryńska 1/7 – promocja tomiku młodych grudziądzkich poetów „Aromat poezji” z oprawą muzyczną Mariusza Florkiewicza.

15 marca o godzinie 10.30 w Filii nr 13 przy ul. Mikołaja z Ryńska 1/7 odbywać się będą „Gry stolikowe dla Seniorów”.

Od 16 marca o godzinie 14.00 w Filii nr 13 przy ul. Mikołaja z Ryńska 1/7 –  wystawa ozdób świątecznych wykonanych przez pensjonariuszy DDP i mieszkańców Grudziądza. Wystawa ta będzie czynna w godzinach pracy Biblioteki  do 7 kwietnia.

16 marca o godzinie 16.00, w Filii nr 7 przy ul. Chopina 33 – prelekcja Jolanty Szulc  „Grudziądzanie znani i mniej znani”.

17 marca o godzinie 15.30 w Filii nr 7 przy ul. Chopina 33 rozpoczną się cykliczne zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci „Bajkowy Świat Książki”.

24 marca o godzinie 16.00 w Bibliotece Miejskiej przy ul. Legionów 28 rozpoczną się zajęcia literacko-edukacyjne dla dzieci „Klub Przyjaciół Franklina”.

25 marca o godzinie 16.00 w Filii nr 13 przy ul. Mikołaja z Ryńska 1/7 – otwarcie wystawy prac fotograficznych „Od wschodu do zachodu”.

28 marca o godzinie 11.00 w Filii nr 13 przy ul. Mikołaja z Ryńska 1/7 – odbędzie się „Spotkanie dla Seniorów”.

31 marca o godzinie 15.00 w Filii nr 13 przy ul. Mikołaja z Ryńska 1/7 – zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci „Klub Przyjaciół Książki”.

31 marca o godzinie 15.00 w Filii nr 14 przy ul. Droga Mazurska 2a rozpoczną się wielkanocne warsztaty plastyczne dla dzieci.

Będąc w bibliotece nie zapomnijmy, że można w niej wypożyczać książki!

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Spotkania, gry, wystawy… Biblioteka Miejska zaprasza do gmachu głównego i filii na bezpłatne zajęcia! Co proponuje w marcu?

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu