Statek na placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 12! Atrakcyjny projekt z Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego już służy dzieciom

Pomysłodawczynią jest Daria Kozieł. Całość kosztowała 165 tysięcy złotych.

To jeszcze jeden przykład na to, że warto zgłaszać projekty do Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego.

– Przy aktywnym udziale lokalnej społeczności powstało miejsce zabaw, z którego w bezpieczny sposób najmłodsi będą mogli korzystać do woli – chwali projekt Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – To kolejna, udana inwestycja z budżetu obywatelskiego, która doczekała się realizacji. W ten sposób mieszkańcy naszego miasta zmieniają swoją najbliższą okolicę w sposób zgodny z ich oczekiwaniami.

Otwarcie atrakcyjnego placu zabaw nastąpiło w obecności władz miasta, przedstawicieli Ratusza, dyrekcji szkoły i wnioskodawczyni – Darii Kozieł. Nie obyło się bez uroczystego przecięcia wstęgi. Na matkę chrzestną statku nominowano wiceprezydent Różę Lewandowską.

Zgłaszane przez grudziądzan zadania są poddawane głosowaniu w ramach GBO. Te, które uzyskają największą liczbę głosów kwalifikowane są do realizacji. Projekty można zgłaszać w 3 kategoriach: ogólnomiejskiej, zadań miękkich i okręgowej.

Przecinanie wstęgi na otwarciu placu zabaw w postaci statku przy SP nr 12 w Grudziądzu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Statek na placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 12! Atrakcyjny projekt z Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego już służy dzieciom

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu