Studenci Międzypokoleniowego Centrum Wiedzy w Grudziądzu zakończyli II semestr. Seniorzy uczą się świetnie, są żądni wiedzy i aktywni na zajęciach

Uroczystość odbyła się w teatrze. Były gratulacje, przemowy i występ artystyczny.  

Na scenie grudziądzkiego teatru przewidziano występ artystyczny.

Przybyło słuchaczy w MCW, które rozwija się i wzbogaca ofertę edukacyjną. Semestr jesienny rozpoczęło 150 studentów – seniorów.

Zajęcia odbywały się przez 5 dni w tygodniu w grudziądzkiej marinie. Były  wykłady i ćwiczenia z języka angielskiego, ochrony zdrowia, lokalnej historii i  turystyki, informatyki, muzyki, sztuki. Przewidziano też dla seniorów odpowiednie zajęcia z aktywności fizycznej m.in. jogę i ćwiczenia na siłowni.  

W uroczystości zakończenia semestru w Międzypokoleniowym Centrum Wiedzy wziął udział wiceprezydent Grudziądza Szymon Gurbin.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Studenci Międzypokoleniowego Centrum Wiedzy w Grudziądzu zakończyli II semestr. Seniorzy uczą się świetnie, są żądni wiedzy i aktywni na zajęciach

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu