Świąteczny tramwaj w Grudziądzu kursować będzie z… orkiestrą na pokładzie! „Muzyczna” jazda w środę, 21 grudnia

Grudziądzka Orkiestra Dęta grać będzie w świątecznym tramwaju w środę, 21 grudnia! Wsiądzie do tramwaju na pętli w Tarpnie około godz. 17.00.

Tramwaj świąteczny na pętli w Tarpnie. FOT. MARYLA RZESZUT

Miejski Zakład Komunikacji w Grudziądzu porozumiał się z orkiestrą  i pasażerowie świątecznego tramwaju będą mieć w środę atrakcyjną podróż!

Muzycy z Grudziądzkiej Orkiestry Dętej zapowiadają: już w środę postaramy się umilić wam drogę do pracy, do domu czy na zakupy!  🎄🚋 To nasz pierwszy raz z żywą muzyką w środku komunikacji miejskiej, dlatego to również dla nas nowa przygoda… Planowo zaczynamy na pętli w Tarpnie około godziny 17.00. 🎄

WIDEO: MARYLA RZESZUT

Grudziądzka Orkiestra Dęta (część składu) grała 20 grudnia na oficjalnym otwarciu ronda PePeGe.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Świąteczny tramwaj w Grudziądzu kursować będzie z… orkiestrą na pokładzie! „Muzyczna” jazda w środę, 21 grudnia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu