Sylwester plenerowy w Grudziądzu rozpocznie się w marinie o godz. 21.00. W rytmie ITALO DISCO i współczesnych hitów zabawa potrwa do godz. 1.00 (wideo)

O północy rozpocznie się pokaz laserowy! Wystąpi Nicolo Palladini i DJ 100BBE.

Najpopularniejsze włoskie przeboje lat 80. zaprezentuje wokalista i aktor Nicolo Palladini.

Projekt „La Dolce Vita” to najsłynniejsze włoskie piosenki w autorskiej interpretacji musicalowego aktora z Rzymu. Będzie zespół muzyczny. Grudziądzanie usłyszą w marinie słynne, włoskie przeboje. Początek o godzinie 21.00, zakończenie o godz.1.00. Wstęp wolny.

Grudziądzanie potrafią się bawić! Śpiewali Macumbę razem z De Mono na Rynku. A już 31 grudnia – inne miejsce, inni wykonawcy, ale imprezowy nastrój bardzo wskazany! Wideo: Maryla Rzeszut

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Sylwester plenerowy w Grudziądzu rozpocznie się w marinie o godz. 21.00. W rytmie ITALO DISCO i współczesnych hitów zabawa potrwa do godz. 1.00 (wideo)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu