Szopka betlejemska na Rynku w Grudziądzu pozostanie kilka dni dłużej! Będzie rozebrana 9 stycznia

– Podjąłem decyzję, że w tym roku bożonarodzeniowa szopka na Rynku zostanie zdemontowana dopiero 9 stycznia czyli po Święcie Trzech Króli – poinformował prezydent Grudziądza Maciej Glamowski.

Szopka bożonarodzeniowa na Rynku w Grudziądzu zdemontowana zostanie dopiero 9 stycznia.

Po raz dziewiąty Grudziądz znalazł się wśród miast, w których 6 stycznia  tradycyjnie odbędzie się Orszak Trzech Króli. Przejdzie on ulicami miasta, z pokłonem Świętej Rodzinie. Orszak wyruszy sprzed teatru, przejdzie ul. Focha i ul. Piłsudskiego do ul. Mickiewicza a następnie do pl. Niepodległości i Rynku w Grudziądzu.

Zbiórka uczestników 6 stycznia o godzinie 11.30 na placu przed Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Szopka betlejemska na Rynku w Grudziądzu pozostanie kilka dni dłużej! Będzie rozebrana 9 stycznia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu