Szykujcie „cztery kółka”! W sobotę (25 maja) startuje motoryzacyjna „Majówka za Kierownicą – Turystyczny Puchar”. Trasa prawie 50 km z Łasina do plaży miejskiej w Rudniku

Imprezę organizuje Automobilklub Grudziądzki pod patronatem prezydenta Macieja Glamowskiego.

Rajd jest jednocześnie 4. rundą Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego Polskiego Związku Motorowego oraz 2. rundą naszego własnego cyklu Turystyczny Puchar Grudziądza.

Uczestnicy w swoich samochodach wyruszą o godz. 10.00 sprzed Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Kazimierza Jagiellończyka przy ul. Odrodzenia Polski 3 w Łasinie. Zakończenie zaplanowano około godz. 16.00 na Plaży Miejskiej nad jeziorem Rudnickim w Grudziądzu, gdzie odbędzie się wręczenie pucharów.

„Majówka za Kierownicą” to rajd turystyczno-rekreacyjny, w którym oprócz kierowcy i pilota (załoga) udział mogą wziąć ich rodziny oraz znajomi. Trasa rajdu ma około 50 km. Prowadzi przez najpiękniejsze rejony Grudziądza i okolic. Na uczestników czekają różne konkurencje i niespodzianki. To doskonała okazja, aby poznać zabytki Twierdzy Grudziądz, podnieść swoje umiejętności w ruchu drogowym oraz spędzić czas w duchu rywalizacji sportowej.

Rajdowi patronują także: starosta grudziądzki i wójt gminy Grudziądz.

Informacje na stronie organizatora: https://automobilklub-grudziadz.pl/turystyka

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Szykujcie „cztery kółka”! W sobotę (25 maja) startuje motoryzacyjna „Majówka za Kierownicą – Turystyczny Puchar”. Trasa prawie 50 km z Łasina do plaży miejskiej w Rudniku

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu