To już 20 lat w Unii Europejskiej. Prezydent Maciej Glamowski: – Grudziądz wykonał cywilizacyjny skok dzięki inwestycjom z udziałem środków unijnych (zdjęcia)

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. – Grudziądz bardzo zyskał na obecności w europejskiej wspólnocie – podkreśla prezydent Maciej Glamowski. – Dzięki pozyskanym środkom unijnym nasze miasto zrobiło prawdziwy, cywilizacyjny skok.

Jakie ważne projekty zrealizowane zostały w Grudziądzu przy znaczącym udziale funduszy europejskich, zobaczymy na wystawie plenerowej, która zostanie otwarta 30 kwietnia o godz. 12.00 na Plantach. – Mieszkańcy będą mogli obejrzeć fotografie ilustrujące niezbędne miastu inwestycje, które bez funduszy unijnych nie mogłyby powstać – zapowiada prezydent Maciej Glamowski. – Zapraszam grudziądzan na otwarcie ekspozycji przedstawiającej projekty, dzięki którym miasto tak bardzo zyskało.

Obchody 1 maja uświetni też półmaraton śladami Bronisława Malinowskiego Grudziądz – Rulewo. Uczestnicy wystartują o godz. 11.00 ze stadionu Centralnego przy ul. Piłsudskiego.

(marz)

Przypomnijmy tylko niektóre projekty zrealizowane w Grudziądzu przy wsparciu unijnym:

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

To już 20 lat w Unii Europejskiej. Prezydent Maciej Glamowski: – Grudziądz wykonał cywilizacyjny skok dzięki inwestycjom z udziałem środków unijnych (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu