To już dwudziesty „Koncert dla mojej Mamy” w grudziądzkim teatrze: każda pani z różą, zabrzmiały wzruszające piosenki (zdjęcia)

Już przy wejściu do teatru znakomity nastrój wprowadziły piękne róże wręczane każdej z pań (nawet tych młodziutkich, przyszłych mam) przez prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego i radnego Marka Czepka. Otrzymały je wszystkie panie, a na koniec koncertu także dziewczęta i kobiety występujące na scenie.

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski czekał z różami w drzwiach teatru. Wraz z nim radny Marek Czepek.

Właśnie Marek Czepek jest pomysłodawca koncertu na Dzień Matki, który w grudziądzkim teatrze odbył się już po raz 20.

Życzenia złożył ze sceny prezydent Maciej Glamowski: – Kłaniam się wszystkim mamom nisko. Tym starszym i tym młodszym w tym wyjątkowym dniu waszego święta. Życzę wam wszystkim wszelkiej pomyślności, a nade wszystko zdrowia i wytrwałości.

Przed publicznością wystąpiły osoby zaangażowane w organizowanie co roku koncertu z okazji Dnia Matki: dyrektor CK Teatr Anna Janosz, Zbigniew Poliszczuk – reżyser corocznych koncertów, Aleksandra Drozdecka – dyrygentka chóru The G Singers, który uświetnił koncert oraz Jadwiga Konieczna, która serwowała w teatrze gratis ciastka oraz w barze Żak organizowała posiłki świąteczne dla potrzebujących. Jak zobaczycie na filmie powyżej – Marek Czepek poszedł za kulisy po koszyki z pysznymi słodkościami ufundowane przez prezydenta Macieja Glamowskiego dla wyróżnionych osób. Ale tych koszy nie było! Okazało się, że – zgodnie z zaleceniami – zostawione zostały w chłodzie i wręczono je nagrodzonym tuż po zakończeniu koncertu…

Gospodarzem koncertu dla mam było Studio Piosenki Zbigniewa Poliszczuka a gościnnie wystąpił chór kameralny The G Singers i zespół Melisa przygotowany przez Macieja Gburczyka.

Nie jednej mamie na widowni zakręciła się łza w oku. Zabrzmiały piosenki o mamie – zwłaszcza sztandarowa – „Nie ma jak u mamy” (słowa – Wojciech Młynarski) i inne, opowiadające o miłości i uczuciach.

To był piękny wieczór dla wszystkich osób na widowni, zwłaszcza mam. Publiczność dopisała, gdyż od 8 maja szybko rozchodziły się bezpłatne wejściówki na ten koncert, który w piątkowy wieczór trwał dwie godziny.

TEKST, FOT. I WIDEO MARYLA RZESZUT  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

To już dwudziesty „Koncert dla mojej Mamy” w grudziądzkim teatrze: każda pani z różą, zabrzmiały wzruszające piosenki (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu