Tramwajem linii nr 2 jechał i rozmawiał z pasażerami Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. Kolejna przejażdżka 27 marca autobusem

To pierwsze takie spotkanie z mieszkańcami, ale nie ostatnie. Następne (autobusem linii 19) z al. 23 Stycznia do Mniszka – 27 marca.

Nowy pomysł na spotkania z grudziądzanami – podczas przejażdżki tramwajem sprawdził się. Pasażerowie dzielili się z prezydentem swoimi uwagami o komunikacji miejskiej i innych ważnych sprawach.

Prezydent Maciej Glamowski mógł się przekonać jak wielu jest pasjonatów tramwajów, także wśród młodych mieszkańców.  Wiedzą oni o transporcie tramwajowym i o samych pojazdach bardzo dużo. Zaimponowali wiadomościami, jakie mają o tramwajach, zwłaszcza grudziądzkich.

Pasażerowie zgłaszali swoje uwagi o problemach miasta, które warto rozwiązać, by w Grudziądzu mieszkało i żyło się lepiej.

Kiedy następna przejażdżka z prezydentem Grudziądza? 27 marca. Tym razem autobusem linii 19, który wyruszy z al. 23 Stycznia o godz. 15.53 w kierunku Mniszka.

Coraz bliżej także są też otwarte spotkania z mieszkańcami na osiedlach. Pierwsze w tym roku zaplanowane jest na 28 lutego.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Tramwajem linii nr 2 jechał i rozmawiał z pasażerami Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. Kolejna przejażdżka 27 marca autobusem

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu