Skompletowano już grono do czwartej edycji akcji „Wigilia dla Seniora” w Grudziądzu. Wolnych miejsc nie ma. Decydowała kolejność zgłoszeń

Miasto przygotowało 700 pakietów. Akcja skierowana jest do mieszkańców powyżej 70. roku życia. Wolontariusze przywiozą potrawy świąteczne osobom samotnym, mieszkającym na terenie Grudziądza.  

Seniorzy mogli zgłaszać się osobiście, mogli to uczynić za nich członkowie rodziny, sąsiedzi, znajomi.

Szczegółowe informacje i zapisy – pod numerami telefonów: 56 45 10 461 lub 56 45 10 462. O przyjęciu decydowała kolejność zgłoszeń.

W zgłoszeniu podawano imię i nazwisko seniora, rok urodzenia, adres i telefon kontaktowy osób zgłaszających oraz zgłaszanych. Wolontariusze dostarczą wigilijne potrawy w piątek, 22 grudnia.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Skompletowano już grono do czwartej edycji akcji „Wigilia dla Seniora” w Grudziądzu. Wolnych miejsc nie ma. Decydowała kolejność zgłoszeń

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu