Trwają jazdy testowe tramwajów na Rządz w Grudziądzu. A kiedy pojadą „dwójką” pasażerowie? Już 1 grudnia!  

Trwają ostatnie jazdy testowe tramwaju na całkowicie przebudowanym odcinku torowiska od alei 23 Stycznia na osiedle Rządz.

Czy wszystko przebiega należycie sprawdził dziś prezydent Grudziądza Maciej Glamowski. Wsiadł do jednego z nowych Moderusów Beta i wraz z ekipą techniczną pojechał na Rządz. Motorniczy był bardzo elegancki, bo to ważna chwila także dla załogi grudziądzkiego MZK!

Wrażenia? – Naprawdę, komfort jazdy nowym tramwajem po wyremontowanym torowisku jest bardzo wysoki – przyznał prezydent Maciej Glamowski. –  Mam też inną dobrą wiadomość dla mieszkańców: tramwaje linii nr 2 będą już regularnie kursować na Rządz od 1 grudnia!

Pasażerowie będą więc mogli sami przekonać się, czy poprawił się komfort jazdy.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Trwają jazdy testowe tramwajów na Rządz w Grudziądzu. A kiedy pojadą „dwójką” pasażerowie? Już 1 grudnia!  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu