Trzy połączone chóry pod dyrekcją Michała Rajewskiego wystąpią w kościele na Tarpnie! Już 22 stycznia. Pośpiewacie z nimi kolędy?

„Śpiewajmy i grajmy mu!” – koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu połączonych chórów pod dyrekcją Michała Rajewskiego już w niedzielę (22 stycznia) w kościele na Tarpnie w Grudziądzu!

Collegium Cantorum, Sursum Corda, Cantores Graudentes czynią już ostatnie przygotowania przed koncertem w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Ojca Pio na Tarpnie w Grudziądzu. Zaśpiewają kolędy i pastorałki. Dyrygować będzie Michał Rajewski.  

Na ten koncert zaprasza proboszcz parafii NSPJ i św. Ojca Pio – ksiądz kanonik Zbigniew Gański.

Początek 22 stycznia (niedziela) o godz. 17.00. Wstęp oczywiście wolny!

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Trzy połączone chóry pod dyrekcją Michała Rajewskiego wystąpią w kościele na Tarpnie! Już 22 stycznia. Pośpiewacie z nimi kolędy?

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu