Tysiąc paczek z gotowymi potrawami świątecznymi przyniosą grudziądzkim seniorom wolontariusze

W tym roku tysiąc świątecznych pakietów trafi do wytypowanych, samotnych seniorów. Wolontariusze (z identyfikatorami) dostarczać będą paczki 23 grudnia, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Nie będą wchodzić do domów!  

Akcja „Paczka dla seniora” rozpoczęła się w czasie pandemii, ale choć covidu na szczęście nie ma, jest potrzebna i nadal kontynuowana. Wspiera ją gorąco prezydent Grudziądza Maciej Glamowski. – To bardzo ważne, aby nieść pomoc tym najbardziej potrzebującym. Zwłaszcza teraz, w okresie Świąt Bożego Narodzenia – podkreśla prezydent.

Wolontariusze z paczkami dotrą do zgłoszonych osób. Bardzo ważne jest, aby seniorzy, którzy zostali już poinformowani o zgłoszeniu do akcji, byli 23 grudnia obecni w swoich domach.

Organizatorzy uprzedzają seniorów, że wolontariusze posiadają odpowiednie identyfikatory i nie będą wchodzić do mieszkań. Przekażą paczkę i życzenia przed drzwiami mieszkania.

Seniorzy, pamiętajcie! Nie musicie niczego podpisywać, okazywać dokumentów i przekazywać wolontariuszom jakichkolwiek pieniędzy.

(marz)

.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Tysiąc paczek z gotowymi potrawami świątecznymi przyniosą grudziądzkim seniorom wolontariusze

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu