Układają kostkę przy torach tramwajowych na ul. Wybickiego. Objazd ul. Solną i Podgórną nadal obowiązuje. Czy tramwaje linii nr 1 wrócą 1 września?

Roboty remontowe przy torowisku tramwajowym to powód zamknięcia dla ruchu pojazdów odcinka ul. Wybickiego: od Solnej do Kosynierów Gdyńskich. Zamknięty jest pas w kierunku Rybnego Rynku. W druga stronę, od Rybnego Rynku w kierunku „Kartoflaka” można jechać.

Ulicą Wybickiego w Grudziądzu, w kierunku Rybnego Rynku nie można jechać. Trwają roboty drogowe.

Remont nawierzchni ul. Wybickiego rozwinął się. Ekipy układają teraz kostkę granitową przy szynach tramwajowych. Rozbijają niektóre kostki, by precyzyjnie dopasować odpowiednie kawałki przy torowisku. Roboty mogą potrwać do końca sierpnia.

Czynione są starania, by linia tramwajowa nr 1 mogła ruszyć 1 września.  Wciąż obowiązuje objazd dla pojazdów jadących od strony ul. gen. Sikorskiego w kierunku ul. Starej prowadzi przez ulice Solną i Podgórną w kierunku ul. Kosynierów Gdyńskich.

 Zmiany w organizacji ruchu są tymczasowe, do odwołania.

(marz)

Fot. Maryla Rzeszut

Ekipy układają kostkę przy torach tramwajowych na ul. Wybickiego.
Od strony Rybnego Rynku można wjechać w ulicę Wybickiego, w kierunku „Kartoflaka”.

 

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Układają kostkę przy torach tramwajowych na ul. Wybickiego. Objazd ul. Solną i Podgórną nadal obowiązuje. Czy tramwaje linii nr 1 wrócą 1 września?

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu