Ulicą Chełmińską pojedziemy inaczej – od dziś (13 czerwca). Uwaga kierowcy, jadący z Mniszka na północ!

Od 13 czerwca  (poniedziałek) zmianie uległa stała organizacja ruchu w ciągu ulicy Chełmińskiej – informuje Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu.

W związku z wprowadzeniem kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu, przekierowany został ruch pojazdów jadących z kierunku osiedla mieszkaniowego Mniszek w kierunku północnym; na wysokości ulicy Wiejskiej, ruch pojazdów przekierowany został na lewą jezdnię, znajdującą się po przeciwnej stronie Komendy Miejskiej Policji.

Poza tym w obrębie skrzyżowania ulicy Chełmińskiej z ulicą Bydgoską, dla pojazdów jadących z kierunku przejazdu kolejowego, wyłączony został pas prawoskrętu.

Nadal potrzymany został jeden kierunek dla ulicy Chełmińskiej z kierunku osiedla mieszkaniowego Mniszek, w kierunku ulicy Gdyńskiej.

Informacji w zakresie zmian w organizacji ruchu drogowego udziela: Sekcja Inżynierii Ruchu Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu, ul. Ludwika Waryńskiego 34A – tel. 56 66 30 823, e-mail: zdm@zdm.grudziadz.pl.

Za wszelkie utrudnienia ZDM przeprasza mieszkańców.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Ulicą Chełmińską pojedziemy inaczej – od dziś (13 czerwca). Uwaga kierowcy, jadący z Mniszka na północ!

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu