Utrudnienia w ruchu na nowym rondzie u zbiegu Dworcowej i Rapackiego i na łączniku do Waryńskiego

Już ostatnią warstwę asfaltu układają drogowcy od poniedziałku na nowym rondzie u zbiegu ul. Dworcowej i Rapackiego i na łączniku do ul. Waryńskiego w Grudziądzu. Będą utrudnienia w ruchu, pojawią się osoby regulujące ruchem pojazdów.

Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu zapowiada, że roboty mają zakończyć się do 28 października. Tymczasem musimy liczyć się z objazdami.

Którędy objechać remontowane rondo? Zarząd Dróg Miejskich informuje, że w czasie prowadzenia robót mogą być wyłączane z ruchu fragmenty ulic a wtedy kierunek jazdy wskaże osoba kierująca ruchem – na ul. Waryńskiego oraz na skrzyżowaniu ul. Królewskiej z Rapackiego i z Dworcową.

Jakie jeszcze ograniczenia w ruchu pojazdów mogą wystąpić w centrum Grudziądza z powodu remontów dróg?  

W poniedziałek, 24 października – układanie SMA8 na ul. Włodka. Możliwe kierowanie ruchem w trakcie realizacji prac.

We wtorek, 25 października – układanie SMA8 na ul. Włodka – możliwe kierowanie ruchem w trakcie realizacji prac.

W dniach 26-27 października od godz. 21.00 – układanie SMA8 na al.  23 Stycznia– możliwe kierowanie ruchem w trakcie realizacji prac.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Utrudnienia w ruchu na nowym rondzie u zbiegu Dworcowej i Rapackiego i na łączniku do Waryńskiego

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu