Uwaga! Od 27 czerwca nie jeżdżą tramwaje. Wrócą 1 sierpnia. Autobusy za tramwaj AT kursują na trasie Rządz – Tarpno

Przez miesiąc w Grudziądzu wstrzymana zostanie komunikacja tramwajowa. Autobusy AT – za tramwaj – będą jeździć z Rządza do Tarpna co 15 minut , a po godz. 19 – co 20 minut.

Konieczne jest wyłączenie podstacji trakcyjnej zlokalizowanej na 𝗮𝗹. 𝟮𝟯 𝗦𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗶𝗮 w ramach zadania „Przebudowa infrastruktury tramwajowej dla potrzeb transportu publicznego w Grudziądzu”. Jak informuje MZK w Grudziądzu, od  27 czerwca (poniedziałek) do 31 lipca  wstrzymany  zostanie  𝗿𝘂𝗰𝗵 𝘁𝗿𝗮𝗺𝘄𝗮𝗷𝗼𝘄𝘆 𝘄 𝗺𝗶𝗲𝘀́𝗰𝗶𝗲.

Na czas prowadzonych prac oraz w związku ze zwiększonym ruchem pasażerów, linia autobusowa 𝗔𝗧 (za tramwaj) kursować będzie na trasie osiedle 𝗥𝘇𝗮̨𝗱𝘇  – pętla w Tarpnie w podanych interwałach czasowych:

  • W dni powszednie do godziny 19.00 – co 15 minut.
  • Po godz. 19.00  i w weekendy – co 20 minut.

Od 27 czerwca wstrzymany będzie (do 31 lipca) ruch tramwajowy w Grudziądzu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Uwaga! Od 27 czerwca nie jeżdżą tramwaje. Wrócą 1 sierpnia. Autobusy za tramwaj AT kursują na trasie Rządz – Tarpno

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu