W 2023 roku czekają grudziądzan remonty wielu dróg. Których? Sprawdźcie listę!

Do najważniejszych należeć będzie m.in. przebudowa ul. Chełmińskiej (od Drogi Krajowej nr 16 do ul. Wiejskiej), ul. Dywizjonu 303 i Kościuszki oraz budowa dróg na os. Rządz. Zaplanowana jest też przebudowa infrastruktury tramwajowej na potrzeby transportu miejskiego (za 11,5 mln zł).

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza: – Na wiele remontów ulic zdobywamy finansowanie ze źródeł zewnętrznych. Z żadnej modernizacji nie rezygnujemy.

To tylko niektóre inwestycje drogowe na przyszły rok. Lista modernizacji dróg w Grudziądzu jest długa. Na sesji Rady Miejskiej 21 grudnia zostanie przyjęty budżet na 2023 rok, w tym plan remontów dróg w mieście. Zobaczcie, które ulice znalazły się w planie do przebudowy na 2023 rok.

Zaplanowane są także modernizacje ulic w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego:

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W 2023 roku czekają grudziądzan remonty wielu dróg. Których? Sprawdźcie listę!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu