W czasie ferii zimowych bezpłatny wstęp na wystawy w Muzeum dla dzieci i młodzieży do 18 lat! A na zajęcia 12 zł od osoby

Trwają ferie zimowe! Gdzie ciekawie spędzić czas? Muzeum w Grudziądzu zaprasza dzieci i młodzież do 18 lat do bezpłatnego zwiedzania wystaw (do 12 lutego). Można też zapisać się na fajne zajęcia.  

Od 31 stycznia do 12 lutego w Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi dzieci i młodzież do 18. roku życia nie płaci za wstęp na wystawy stałe i czasowe. Oferta dotyczy samodzielnego zwiedzania. Nie obejmuje zwiedzania z przewodnikiem i warsztatów oraz lekcji muzealnych.

Na zajęcia i warsztaty trzeba się zapisać. W Muzeum podczas ferii zimowych prowadzone są od  31 stycznia do 12 lutego. Najlepiej sprawdzić, czy są jeszcze wolne miejsca.  

Nie zwlekajcie i dzwońcie, aby zapisać się na wybrane zajęcia:
1. Warsztaty „Masa mas” i „Malarstwo od kuchni” – tel. 56 46 590 63 w. 18.
2. Warsztaty „ciasteczkowe” w Muzeum Handlu Wiślanego – tel. 56 – 46 590 63 w. 62.

Na wszystkie zajęcia wstęp kosztuje 12 zł od osoby. Zapisy obowiązują grupy i uczestników indywidualnych.

(marz)

Wszystkie wystawy stałe i czasowe dla dzieci i młodzieży – wstęp bezpłatny do 12 lutego. FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W czasie ferii zimowych bezpłatny wstęp na wystawy w Muzeum dla dzieci i młodzieży do 18 lat! A na zajęcia 12 zł od osoby

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu