22 września (czwartek) w Grudziądzu jeździmy za darmo autobusami i tramwajami! Z okazji Światowego Dnia bez Samochodu

Cały dzień pojazdami komunikacji miejskiej w Grudziądzu jeździmy za darmo! Kiedy? 22 września (czwartek), gdyż to Światowy Dzień bez Samochodu! Na 24 godziny zostaną zablokowane biletomaty.

Przez cały dzień – 22 września będziemy jeździć bezpłatnie pojazdami komunikacji miejskiej. A nowymi tramwajami Moderusami Beta – komfortowo. FOT. MARYLA RZESZUT

MZK w Grudziądzu ogłasza, że 22 września korzystanie z k𝗼𝗺𝘂𝗻𝗶𝗸𝗮𝗰𝗷𝗶 m𝗶𝗲𝗷𝘀𝗸𝗶𝗲𝗷 𝗻𝗮 𝘁𝗲𝗿𝗲𝗻𝗶𝗲 𝗚𝗿𝘂𝗱𝘇𝗶𝗮̨𝗱𝘇𝗮 𝗶 𝗥𝗼𝗴𝗼́𝘇́𝗻𝗮 będzie BEZPŁATNE! Ś𝘄𝗶𝗮𝘁𝗼𝘄𝘆 𝗗𝘇𝗶𝗲𝗻́ 𝗯𝗲𝘇 𝗦𝗮𝗺𝗼𝗰𝗵𝗼𝗱𝘂 𝟮𝟬𝟮𝟮 ma skłonić posiadaczy aut, by zostawili je w garażu lub na parkingu i jeździli pojazdami komunikacji miejskiej.

BEZPŁATNE PRZEJAZDY w tym roku dotyczą wszystkich mieszkańców, bez względu na wiek i to, czy mają samochody czy nie. Chodzi o zachęcenie mieszkańców do korzystania z autobusów i tramwajów MZK.

W nocy z 21 na 22 września (dokładnie o północy) zablokowana zostanie na 24 godziny możliwość zakupu biletów w: biletomatach stacjonarnych, biletomatach mobilnych i  aplikacjach dedykowanych (tu zablokowany będzie zakup biletów jednorazowych i czasowych).

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

22 września (czwartek) w Grudziądzu jeździmy za darmo autobusami i tramwajami! Z okazji Światowego Dnia bez Samochodu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu