W długą majówkę ruszyła w Grudziądzu turystyczna żegluga na Wiśle. Klaudia pływa od czwartku do niedzieli

Armator Żegluga Płocka udostępnia na Wiśle w Grudziądzu katamaran Klaudia, który rozpoczyna rejs w marinie przy ul. Portowej 8.

Ostatni rejs z grudziądzkiej mariny jest o godz. 19.00. Bilety normalne: 30 zł. a ulgowe 25 zł. dla dzieci do lat 12. Kupuje się u kapitana na pokładzie, za gotówkę. Katamaran zabiera jednorazowo maksymalnie 8 osób. Rejs trwa 30-35 minut.

Klaudia pływa od czwartku do niedzieli w godzinach 10.00-20.00.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W długą majówkę ruszyła w Grudziądzu turystyczna żegluga na Wiśle. Klaudia pływa od czwartku do niedzieli

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu