W Grudziądzu 3 i 4 czerwca – sportowe imprezy dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka: zawody w dwuboju i wyścigi rowerowe  

Mistrzostwa Województwa w Dwuboju rozegrane zostaną w sobotę, 3 czerwca w  Szkole Podstawowej nr 20 w Grudziądzu. Zawodnicy będą pływać w basenie 25-metrowym i biegać na szkolnej bieżni żużlowej. Początek o godz. 9.50. Mistrzostwa potrwają do godz. 13.30.

W zawodach mogą wystartować dzieci zgłoszone przez klub a także zawodnicy z licencją PZPN-u jak i bez licencji. Organizatorzy informują, że w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików (11 lat i młodsi) punkty do ogólnopolskiego systemu współzawodnictwa sportowego zaliczane będą tylko zawodnikom z ważną licencją PZPN.

W niedzielę, 4 czerwca na Osadzie Grud rozpocznie się Rowerowy Dzień Dziecka. Potrwa od godz. 11.00 do 12.30. Organizatorem jest Wheel Brothers.

Mistrzostwom Województwa w Dwuboju i Rowerowemu Dniu Dziecka patronuje Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.  

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W Grudziądzu 3 i 4 czerwca – sportowe imprezy dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka: zawody w dwuboju i wyścigi rowerowe  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu