W Grudziądzu mamy pięciu nowych nauczycieli mianowanych. Akty nadania na wyższy stopień odebrali od wiceprezydent Róży Lewandowskiej

Egzaminy na stopień nauczyciela mianowanego odbyły się 28 listopada. W sesji zimowej wnioski do Ratusza o przystąpienie do egzaminu na ten stopień zawodowy złożyło 5 osób.

– Poziom egzaminu był trudny, zatem fakt, że wszyscy zdali, świadczy o dobrym przygotowaniu nauczycieli, ich dużej wiedzy oraz ogromnym doświadczeniu – oceniła Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza. – Rola nauczycieli jest szalenie ważna w kształceniu przyszłych pokoleń, z czego wszyscy zdajemy sobie doskonale sprawę. Dlatego budujące jest, iż grudziądzka kadra poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje zawodowe.

Uroczyste ślubowanie złożyli nauczyciele z III Liceum Ogólnokształcącego, Szkoły Podstawowej nr 16, dwóch pracowników z Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych oraz jeden z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W Grudziądzu mamy pięciu nowych nauczycieli mianowanych. Akty nadania na wyższy stopień odebrali od wiceprezydent Róży Lewandowskiej

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu