W Grudziądzu mamy pięciu nowych nauczycieli mianowanych. Akty nadania na wyższy stopień odebrali od wiceprezydent Róży Lewandowskiej

Egzaminy na stopień nauczyciela mianowanego odbyły się 28 listopada. W sesji zimowej wnioski do Ratusza o przystąpienie do egzaminu na ten stopień zawodowy złożyło 5 osób.

– Poziom egzaminu był trudny, zatem fakt, że wszyscy zdali, świadczy o dobrym przygotowaniu nauczycieli, ich dużej wiedzy oraz ogromnym doświadczeniu – oceniła Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza. – Rola nauczycieli jest szalenie ważna w kształceniu przyszłych pokoleń, z czego wszyscy zdajemy sobie doskonale sprawę. Dlatego budujące jest, iż grudziądzka kadra poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje zawodowe.

Uroczyste ślubowanie złożyli nauczyciele z III Liceum Ogólnokształcącego, Szkoły Podstawowej nr 16, dwóch pracowników z Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych oraz jeden z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W Grudziądzu mamy pięciu nowych nauczycieli mianowanych. Akty nadania na wyższy stopień odebrali od wiceprezydent Róży Lewandowskiej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu