W Grudziądzu trwa tydzień kultury portugalskiej! 5 lipca już była potańcówka i kursowanie tramwaju 28 a’la lizboński! W sobotę – śniadanie na Rynku a w niedzielę kino plenerowe

Świętowanie rozpoczęło się potańcówką w Fado Cafe na ul. Reja. Już 6 lipca (sobota) przewidziane jest zielono-czerwone śniadanie na Rynku od godz. 10 do 12.

W niedzielę, 7 lipca o godz. 21.30 na Rynku – kino plenerowe Imagine a 8 lipca o godz. 18 ruszy w trasę Tarpno-Rządz tramwaj linii nr 2 z minikoncertem fado. Wstęp wolny.

Na wspólne świętowanie „Fado nad Wisłą” zaprasza mieszkańców prezydent Grudziądza Maciej Glamowski, który patronuje tygodniowi kultury portugalskiej.

Co jeszcze się w Grudziądzu wydarzy?

Przypominamy program:

Tramwaj stylizowany na żółtą, lizbońską „28” już jeździ na trasie Tarpno – Rządz.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W Grudziądzu trwa tydzień kultury portugalskiej! 5 lipca już była potańcówka i kursowanie tramwaju 28 a’la lizboński! W sobotę – śniadanie na Rynku a w niedzielę kino plenerowe

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu