W Inkubatorze Przedsiębiorczości będzie 36 biur, sale konferencyjne, punkt gastronomiczny i praca dla 200 osób. Powstaje parking na 40 miejsc

Budowa Inkubatora Przedsiębiorczości przy al. 23 Stycznia jest w fazie finalizowania. Trwają intensywne prace wykończeniowe, by w maju mogli wprowadzić się pierwsi najemcy.

W nowym Inkubatorze Przedsiębiorczości powstaje 36 biur, w których planuje się zatrudnienie około 200 osób. W obiekcie przewidziany jest punkt gastronomiczny i sale konferencyjne mogące pomieścić około 100 uczestników.

Na wewnętrznym dziedzińcu przygotowano około 40 miejsc parkingowych, z możliwością zwiększenia tej liczby w przyszłości. Budowa Inkubatora Przedsiębiorczości została wsparta dofinansowaniem w wysokości 13 milionów złotych z budżetu samorządu województwa.

Całkowity koszt inwestycji sięga około 29 milionów złotych. Pierwsi najemcy mogą wprowadzić się do obiektu w maju.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W Inkubatorze Przedsiębiorczości będzie 36 biur, sale konferencyjne, punkt gastronomiczny i praca dla 200 osób. Powstaje parking na 40 miejsc

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu