Na osiedlu Mniszek trwa modernizacja pętli autobusowej. Komunikacja miejska przeniesiona na ul. Podhalańską

Ruszyła przebudowa pętli autobusowej przy Drodze Kujawskiej na osiedlu Mniszek. Inaczej kursują autobusy komunikacji miejskiej – ulicą Podhalańską. Jednocześnie wprowadzono tam całkowity zakaz zatrzymywania się, by nie blokować autobusów MZK.

Rozpoczęły się roboty budowalne na pętli autobusowej w Mniszku.

Wyczekiwana modernizacja pętli autobusowej w Mniszku przy ul. Droga Kujawska w Grudziądzu już się rozpoczęła. Kursowanie autobusów komunikacji miejskiej zostało przeniesione na ul. Podhalańską.

Jednocześnie wprowadzono zmianę stałej organizacji ruchu: obowiązuje całkowity zakaz zatrzymywania się w ciągu ulicy Podhalańskiej.

Jak argumentuje Zarząd Dróg Miejskich – wprowadzona zmiana jest niezbędna dla utrzymania przejezdności ulicy Podhalańskiej przez autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Grudziądzu.

(marz)

Gdzie ustawiono znaki zakazu zatrzymywania się? Zobaczcie na mapce przygotowanej przez ZDM:

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Na osiedlu Mniszek trwa modernizacja pętli autobusowej. Komunikacja miejska przeniesiona na ul. Podhalańską

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu