W Niedzielę Palmową  zespół „Art’n’Voices” wystąpi w Koncercie Wielkopostnym w Bazylice Kolegiackiej św. Mikołaja Biskupa w Grudziądzu

Ośmioro bardzo utalentowanych wokalistów tworzących „Art’n’Voices” to laureaci „Fryderyków 2021” w kategorii Album Roku Muzyka Współczesna. Wstęp na ich koncert w grudziądzkiej Bazylice jest bezpłatny.

Śpiewacy z grupy „Art’n’Voices” specjalizują się w wykonywaniu muzyki a capella. Wielokrotnie byli nagradzani w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. To grupa studentów i absolwentów Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz osób od lat związanych ze sceną chóralną Trójmiasta i Wejherowa.

Będzie to w Grudziądzu wyjątkowy Koncert Wielkopostny.  

Rozpocznie się w niedzielę, 2 kwietnia o godz. 19.00 w Bazylice Kolegiackiej św. Mikołaja Biskupa. Wstęp wolny.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W Niedzielę Palmową  zespół „Art’n’Voices” wystąpi w Koncercie Wielkopostnym w Bazylice Kolegiackiej św. Mikołaja Biskupa w Grudziądzu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu