W Nowy Rok 2024 grudziądzanie wkroczyli w rytmach Italo Disco i hitach prezentera DJ 100bbe – w marinie nad Wisłą (zdjęcia)

Na scenie w marinie królował Nicola Palladini i nasz, miejscowy didżej Artur Stobbe. Przez pewien czas nie było w Grudziądzu sylwestrowych imprez plenerowych, ale znów się odbyła – z powodzeniem. Tym razem bez fajerwerków, ale z pokazem laserowym, który zrobił wrażenie…

Zabawa w marinie trwała od godz. 21.00 do 1.00. Życzenia noworoczne złożył grudziądzanom prezydent Maciej Glamowski: – Szczęśliwego, pomyślnego roku 2024 dla wszystkich mieszkańców i dalszego rozwoju miasta!

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W Nowy Rok 2024 grudziądzanie wkroczyli w rytmach Italo Disco i hitach prezentera DJ 100bbe – w marinie nad Wisłą (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu