W poniedziałek, 27 marca prezydent Grudziądza Maciej Glamowski porozmawia z mieszkańcami o sprawach miasta w autobusie linii 19

Było już pierwsze spotkanie prezydenta miasta z grudziądzanami w tramwaju. Kolej na przejażdżkę autobusem. Kurs rozpocznie się 27 marca na al. 23 Stycznia o godz. 15.53 z przystanku linii nr 19 w kierunku osiedla Mniszek.

Było już pierwsze spotkanie prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego z mieszkańcami w autobusie. 27 marca prezydent porozmawia z pasażerami w autobusie linii 19.

– Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej przejażdżki „dziewiętnastką”. Będziemy mogli porozmawiać o sprawach ważnych dla mieszkańców – mówi  prezydent Grudziądza Maciej Glamowski.

Przejażdżka z prezydentem miejskim autobusem ulicami Grudziądza to dobra okazja, aby podzielić się swoimi refleksjami i przemyśleniami na różne tematy związane z życiem miasta.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W poniedziałek, 27 marca prezydent Grudziądza Maciej Glamowski porozmawia z mieszkańcami o sprawach miasta w autobusie linii 19

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu