W Refektarzu grudziądzkiego Ratusza 31 nauczycieli odebrało akty mianowania. Niedawno cała ta grupa pomyślnie zdała egzaminy  

Akty mianowania na wyższy stopień zawodowy wręczyli prezydent Maciej Glamowski i  wiceprezydent Róża Lewandowska.

– Wiemy, że nauczyciele odgrywają bardzo ważną rolę w życiu naszych dzieci. To misja niezwykle trudna i odpowiedzialna – powiedział Maciej Glamowski. – Znamy potrzeby grudziądzkiej oświaty i konsekwentnie, na miarę naszych możliwości w nią inwestujemy.

Wśród awansowanych osób najwięcej – osiem – to nauczyciele wychowania przedszkolnego. Cztery z nich nauczają języka angielskiego a trzy prowadzą zajęcia z edukacji wczesnoszkolnej.

Na przełomie lipca i sierpnia odbyły się w Ratuszu egzaminy na stopień nauczyciela mianowanego. Wszystkie 31 osób zdało go pomyślnie. Wśród awansowanych osób są nauczyciele różnych przedmiotów oraz typów szkół i przedszkoli. 

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W Refektarzu grudziądzkiego Ratusza 31 nauczycieli odebrało akty mianowania. Niedawno cała ta grupa pomyślnie zdała egzaminy  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu