W tym roku także odbędzie się w Grudziądzu piękna akcja KOLĘDOWA MOC – wspólne śpiewanie u osób samotnych. Od 6 grudnia do 6 stycznia

Zespoły, chóry i soliści są gotowi do odwiedzenia grudziądzan osamotnionych, którym radość przyniesie wspólne śpiewanie kolęd.

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza był ambasadorem akcji Kolędowa Moc w 2022 roku i gorąco popiera ja w tym roku.

Zaangażowała się bardzo w tę akcję Fundacja Rodziny Dejewskich a zwłaszcza Jakub Dejewski. Powiększa się grono ambasadorów akcji Kolędowa Moc, propagujących wspólne śpiewanie kolęd z osobami, które trzeba podbudować i rozweselić. Pokazać, że nie są same.

Warto ją wesprzeć. Jak?

Odwiedź osobę osamotnioną i powiedz jej o Kolędowej Mocy. Zaproś artystów (wystąpią bezpłatnie), którzy są gotowi do wspólnego śpiewania kolęd w domu osoby, którą ucieszy taka muzyczna wizyta. Bądź obecny podczas tego kolędowego spotkania.

Zarezerwuj termin pod numerem tel. 693 222 211 lub na KoledowaMoc.pl

Kolędowanie rozpocznie się 6 grudnia a zakończy 6 stycznia 2024 roku. Jest już wielu ambasadorów tej wspaniałej akcji, m.in. Maciej Glamowski – prezydent Grudziądza i wiceprezydent Róża Lewandowska. Niektórzy z nich na zdjęciach poniżej:

(marz)

Sebastian Soberski, szef Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego w Grudziądzu.
Maciej Glamowski – prezydent Grudziądza.
Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza.
Młodzieżowa Rada Miejska w Grudziądzu.
Beata Kastner – Magazyn Qltura.
Małgorzata Ambrosius – Okońska.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W tym roku także odbędzie się w Grudziądzu piękna akcja KOLĘDOWA MOC – wspólne śpiewanie u osób samotnych. Od 6 grudnia do 6 stycznia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu