Widowisko Świetlne 21 i 22 lipca w Grudziądzu tuż! Będzie taneczny pokaz ogniowo-pirotechniczny, granie z gitarą LED, ewolucje w powietrzu   

Stare Miasto rozbłyśnie wieczorem i nocą niesamowitymi efektami, także laserowymi. Co nas czeka? Błyszczące przystanki, połykacze ognia, Dom Strachu i inne świetlne atrakcje przy muzyce.  

Już nie pierwszy raz rozświetlona zostanie noc w Grudziądzu. Tym razem 21 i 22 lipca. Błyszczące przystanki na pewno spodobają się mieszkańcom. Odbędzie się też Silent Disco na dziedzińcu Ratusza i atrakcje na Górze Zamkowej.

Trzeba będzie koniecznie obejrzeć taneczne pokazy ogniowo-pirotechniczne, muzyczne show z gitarą LED, połykaczy ognia czy taniec w powietrzu. Przygotowany będzie także  Miłosny Zakątek, Dom Strachu i Uliczka Perfum.

Patronat honorowy nad Widowiskiem Świetlnym w Grudziądzu objął marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki.

Za kilka dni gotowa będzie mapka z zaznaczonymi najważniejszymi punktami błyskotliwej imprezy 21-22 lipca w Grudziądzu.  

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Widowisko Świetlne 21 i 22 lipca w Grudziądzu tuż! Będzie taneczny pokaz ogniowo-pirotechniczny, granie z gitarą LED, ewolucje w powietrzu   

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu