Widowisko Świetlne w Grudziądzu tuż! 21 i 22 lipca (piątek i sobota) o godz. 21.30 na Starówce rozpoczną się atrakcje (Program)

Iluminacje świetlne, laserowe, pokazy z ogniem i inne efekty pojawią się na Starówce, m.in. dziedzińcu Ratusza, przy Muzeum i na Rynku oraz Górze Zamkowej.

Zobaczymy m.in. pokaz ogniowo-pirotechniczny, granie z gitarą LED, taniec w powietrzu, błyszczące przystanki, połykaczy ognia, Dom Strachu, Silent Disco na dziedzińcu Ratusza, Miłosny Zakątek, Dom Strachu, Uliczkę Perfum.

Każdego dnia program imprez jest taki sam. Jeśli nie obejrzymy czegoś w piątek to jest jeszcze szansa pójść na wybraną atrakcję w sobotę.  

Przez dwa dni Stare Miasto zdobić będą piękne kompozycje świateł i kolorowe iluminacje.

Jakie stanowiska pojawią się na uliczkach – ilustruje mapka.

Goście specjalni zawitają do Grudziądza 21 lipca – Mateusz Szymkowiak i 22 lipca – Jacek Kawalec. Będą prowadzić imprezę na Górze Zamkowej.

O godz. 1.00 w nocy nastąpi wygaszanie instalacji świetlnych.

Patronat honorowy nad Widowiskiem Świetlnym w Grudziądzu objął Piotr Całbecki, marszałek województwa kujawsko- pomorskiego. Wydarzenie  dofinansowane jest z budżetu samorządu naszego województwa – partnera głównego Widowiska Świetlnego.

Maryla Rzeszut

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Widowisko Świetlne w Grudziądzu tuż! 21 i 22 lipca (piątek i sobota) o godz. 21.30 na Starówce rozpoczną się atrakcje (Program)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu