Wieczór kolęd w wykonaniu chórów Alla camera i Kolegiata – 25 grudnia w Bazylice pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa

Do tradycji w Grudziądzu należy koncert kolęd w Boże Narodzenie. Mieszkańcy i ich goście wybierają się wieczorem do Bazyliki Kolegiackiej św. Mikołaja Biskupa, by posłuchać kolęd a niektóre śpiewać razem z artystami.

W świąteczny poniedziałek w Bazylice wystąpi chór Alla camera, pod dyrekcją Mateusza Iwanowskiego. Zaśpiewa tradycyjne polskie kolędy i pastorałki. W tym roku wystąpi gościnnie również Chór Kościelny Kolegiata pod kierownictwem Marka Mateckiego. Organizatorzy koncertu zapraszają wszystkich do wspólnego kolędowania!

Początek koncertu 25 grudnia o godz. 19.00. Wstęp wolny.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Wieczór kolęd w wykonaniu chórów Alla camera i Kolegiata – 25 grudnia w Bazylice pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu