Wiosenne kwiaty w donicach na ulicach Grudziądza. Najpierw przy ul. Spichrzowej i Mickiewicza oraz przy Flisaku i na Rynku

Jest coraz ładniej. W Grudziądzu trwają wiosenne nasadzenia kwiatów. Już rosną w donicach na skwerze przy fontannie Flisaka oraz na ulicach Starówki.

W donicach przy ul. Mickiewicza w Grudziądzu już posadzono bratki i stokrotki.

Jako pierwsze posadzone zostały odporne na chłód bratki, ale także stokrotki, tulipany i inne rośliny cebulowe.

Reprezentacyjne ulice Starego Miasta ozdobione zostały jako pierwsze. Następnie kwiaty posadzono przy Ratuszu, na Rynku, wzdłuż ulicy Spichrzowej i Mickiewicza.

Wiosenne porządki przechodzi Ogród Botaniczny. Także rabaty na Plantach w Grudziądzu zostaną ozdobione nowymi kwiatami i roślinami.

Nie tylko w centrum Grudziądza pojawi się dużo kwiatów. Także przy nowopowstałych ulicach pojawią się rośliny ozdobne i drzewka.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Wiosenne kwiaty w donicach na ulicach Grudziądza. Najpierw przy ul. Spichrzowej i Mickiewicza oraz przy Flisaku i na Rynku

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu