Tramwaj „2” wraca na trasę do grudziądzkiego Tarpna! Już od 21 sierpnia. Rozkład jazdy pozostaje taki jak przed zawieszeniem tej linii

Od najbliższego poniedziałku przywrócony zostanie ruch tramwajowy na trasie osiedle Rządz – Pętla Tarpno w Grudziądzu.

FOT. MARYLA RZESZUT

Zakończyły się prace prowadzone przy naprawie torowiska w ciągu ul. Wybickiego. MZK w Grudziądzu może więc wznowić – od 21 sierpnia – ruch tramwajowy na trasie Rządz – Tarpno.  

Rozkład jazdy linii tramwajowej nr 2 nie zmienił się w stosunku do rozkładu obowiązującego przed zawieszeniem kursowania.

Automatycznie od 21 sierpnia zlikwidowane zostaną:

– Linia tramwajowa T3 kursująca na trasie Rządz – Dworzec Kolejowy

– Linia autobusowa AT za tramwaj kursująca na trasie al. 23 Stycznia – Pętla Tarpno

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Tramwaj „2” wraca na trasę do grudziądzkiego Tarpna! Już od 21 sierpnia. Rozkład jazdy pozostaje taki jak przed zawieszeniem tej linii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu