„Na fyrtlu” to przegląd lokalnych organizacji pozarządowych w Grudziądzu. Odbywa się 15-16 września. Biorą w nim udział też nasi twórcy i rzemieślnicy (zdjęcia)

Stoiska prezentujących swoją działalność organizacji znajdują się na ul. Ratuszowej, Spichrzowej i na Górze Zamkowej. Dzisiaj (w sobotę) już od godziny 12.00 można zajrzeć też do Spichlerza nr 57, gdzie na tarasie będzie można poćwiczyć jogę. Będą też warsztaty artystyczne i wystawa fotografii.

Z kolei na Górze Zamkowej zaplanowano pokazy rzemiosła, występy artystyczne oraz prezentację samochodów rajdowych i zabytkowych. Będzie też grochówka. Spotkanie „Na fyrtlu”  zakończy się w sobotę integracyjną potańcówką od godz. 17.30.

Tekst i fot. ANETTE  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

„Na fyrtlu” to przegląd lokalnych organizacji pozarządowych w Grudziądzu. Odbywa się 15-16 września. Biorą w nim udział też nasi twórcy i rzemieślnicy (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu