Wystawę szopek bożonarodzeniowych można oglądać w kościele p.w. NSPJ w Tarpnie. Rozstrzygnięcie konkursu 14 stycznia (zdjęcia)

Która okaże się najpiękniejsza? Dowiemy się 14 stycznia (niedziela).

Bardzo pomysłowe, kolorowe szopki bożonarodzeniowe wykonały dzieci i młodzież.  Ekspozycję można oglądać w kościele w Tarpnie.

Konkurs szopek rozstrzygnięty zostanie 14 stycznia po mszy świętej o godz. 12.30 w kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa i Św. Ojca Pio przy ul. Paderewskiego w Tarpnie.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziwiajcie niektóre z szopek betlejemskich:

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Wystawę szopek bożonarodzeniowych można oglądać w kościele p.w. NSPJ w Tarpnie. Rozstrzygnięcie konkursu 14 stycznia (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu